Start » Masaże cennik » Masaże relaksacyjne

06. Masaż czekoladowy z prawdziwą czekoladą

Czekolada obfituje w żelazo, magnez, cynk, wapń oraz teobrominę i kofeinę. Substancje te pobudzają krążenie krwi w skórze, wiążą w niej wodę i wygładzają cerę, poprawiając jej wygląd. Pachnący słodyczą i gorącą czekoladą masaż w jednej chwili wprawia w doskonały nastrój, odpręża i nastawia pozytywnie do życia. Dzieje się tak, gdyż czekolada wyzwala produkcję endorfin – hormonów szczęścia. Kakao doskonale pielęgnuje i wzmacnia skórę, a także opóźnia procesy jej starzenia.
Masaż wykonywany jest na oleju czekoladowym, zakończony ciepłą maską czekoladową (z naturalnej belgijskiej czekolady) na plecach i ramionach.
 

55 min. - 170 zł
90 min. - 225 zł
120 min. - 290 zł

08. Masaż ciepłymi stemplami ziołowymi Pantami Laur

55 min. - 190 zł
90 min. - 245 zł
120 min. - 310 zł
 

04. Masaż świecą aromatyczną

Masaż ciepłą świecą aromatyczną sprawia, że skóra staje się nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Przynosi ukojenie skórze wrażliwej i poprawia jej kondycję.  Masaż aromatyczną świecą doskonale relaksuje a ciepło i unosząca się woń olejków działa na wszystkie zmysły. Dodatkowo może być stosowany w walce z cellulitem. Olej z kiełków soi, olej z kokosa oraz wosk pszczeli zawarty w świecy pozostawia na skórze jedwabisty film, zapobiega utracie wody, daje niesamowite efekty nawilżające. Zawarta w olejach z doi i kokosu witamina E, stosowana w kuracji anti-aging, wnika głęboko w skórę, ma działanie antyoksydacyjne, ujędrniające, przywraca skórze elastyczność i sprężystość.

55 min. - 170 zł
90 min. - 225 zł
120 min. - 290 zł

02. Masaż z aromaterapią

Masaż całego ciała połączony z aromaterapią. Delikatny masaż przynoszący ulgę po ciężkim dniu, doskonały na prezent dla osób obciążonych dużym stresem oraz tych, które pierwszy raz korzystają z masażu. Wykonywany na ciepłym oleju aromatycznym.

W wersji 90 minutowej przez kilka minut masujemy również twarz na zmianę gładkimi, szklanymi kulami wypełnionymi specjalnym płynem chłodzącym. Zabieg ten zapewnia doskonały drenaż skóry!

 

55 min. - 170 zł

90 min. - 225 zł

120 min. - 290 zł

07. Masaż ciepłymi kamieniami wulkanicznymi, bazaltowymi

Masaż ciepłymi kamieniami wulkanicznymi (bazaltowymi) jest wyjątkowo skutecznym i przyjemnym zabiegiem na ciało - doskonałym na prezent. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu relaksacyjnego, masażu limfatycznego i akupresury jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu.

W wersji 90 minutowej przez kilka minut masujemy również twarz na zmianę gładkimi, szklanymi kulami wypełnionymi specjalnym płynem chłodzącym. Zabieg ten zapewnia doskonały drenaż skóry!


55 min. - 170 zł (częściowy)

90 min. - 225 zł (całościowy)

120 min. - 290 zł (całościowy)

09. Masaż hawajski Lomi Lomi Nui

Lomi Lomi Nui to jeden z najpiękniejszych masaży świata. Nie jest to masaż schematyczny i często wychodzi poza wszelkie ramy. Masaż wykonywany przedramionami w rytm muzyki hawajskiej i tańca hula. Lomi daje bardzo głęboki relaks, dodaje energii i dystansu do świata. Ceremonia Lomi Lomi Nui ma działanie odprężające, poprawiające krążenie i stabilizację układu nerwowego. Masaż Lomi Lomi wyzwala pozytywne energie, które przyczyniają się do ponownego odkrycia przez człowieka radości i chęci do życia, a ponadto wnosi do świadomości wiele światła i miłości do wszystkiego, co go otacza, a co za tym idzie, prowadzi do pokochania samego siebie.
Dzięki masażowi można odblokować stłumione uczucia i emocje, rozpuścić napięcia w ciele,
a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu.
Po masażu pozostaje uczucie lekkości, błogości, zadowolenia, spełnienia i postrzegania siebie jako człowieka, przed którym świat stoi otworem i który nie lęka się żadnych zmian.


90 min. - 235 zł

120 min. - 300 zł

01. Masaż firmowy Masu Masu

Masu Masu to firmowy masaż - doskonały na prezent. Zawiera elementy masażu klasycznego, Lomi Lomi Nui i aromaterapii. Jest to masaż od koniuszków palców po czubek głowy.
Masaż wykonywany na ciepłym oleju aromatycznym. Niezwykle relaksujący, rozluźniający, pozwala na uwolnienie się od trosk dnia codziennego. Polecany szczególnie na pierwszy kontakt z masażem, jako prezent oraz dla osób, które pragną odpocząć i wyciszyć się.
Efektem po masażu, będzie zrelaksowane, rozluźnione ciało, czysty umysł i spory dystans do otaczających kłopotów.

Przez kilka minut masujemy również twarz na zmianę gładkimi, szklanymi kulami wypełnionymi specjalnym płynem chłodzącym. Zabieg ten zapewnia doskonały drenaż skóry!

 90 min. - 225 zł
 120 min. - 290 zł

 

Masaż dla par / pary / dwojga / podwójny

Zapraszamy na masaż dla par / dwojga lub dwóch Pań (bądź Panów) w jednym gabinecie na dwóch stołach.
Można zaprosić partnera, koleżankę, przyjaciółkę, mamę, siostrę, córkę, syna lub po prostu kogoś nieśmiałego.

Masaże można wybrać dwa takie same lub dwa różne z naszej oferty. Warunkiem jest aby dwa masaże miały taki sam czas trwania.

Na masaże podwójne w jednym gabinecie obowiązuje rabat 5% przez cały tydzień.

 Cena to kwota za jeden masaż plus kwota za drugi masaż minus rabat 5%
*Rabat nie obowiązuje na zakup bonów podarunkowych lub karnetów

05. Masaż ciepłym olejem arganowym

55 min. - 170 zł
90 min. - 225 zł

120 min. - 290 zł

03. Masaż balsamem do ciała z masłem Shea

55 min. - 170 zł
90 min. - 225 zł

120 min. - 290 zł

Masaże dla zdrowia i urody

Masaże dla ciała i ducha

Zabiegi na ciało

Peelingi