Start » Masaże cennik » Masaże lecznicze/przeciwbólowe/terapeutyczne/zdrowotne

01. Masaż klasyczny - leczniczy, terapeutyczny (całościowy lub częściowy) /zwany również szwedzki/

Masaż wykorzystujący konwencjonalne techniki wpływające na całe ciało. Przyspiesza krążenie krwi i limfy, zmniejsza napięcie mięśni, przywraca jędrność skóry i poprawia nastrój.

W wersji 90 minutowej przez ok. 5 minut masujemy również twarz na zmianę gładkimi, szklanymi kulami wypełnionymi specjalnym płynem chłodzącym. Zabieg ten zapewnia doskonały drenaż skóry! Oczywiście możemy pominąć twarz i masować tylko ciało.

Wersja 30 min. to masaż częściowy i wystarczy na masaż pleców lub nóg lub ramion (do wyboru).

30 min. - 80 zł

55 min. - 150 zł

90 min. - 205 zł

120 min. - 260 zł

Masaż dla par / pary / dwojga / podwójny

Zapraszamy na masaż dla par / dwojga lub dwóch Pań (bądź Panów) w jednym gabinecie na dwóch stołach.
Można zaprosić partnera, koleżankę, przyjaciółkę, mamę, siostrę lub po prostu kogoś nieśmiałego.

Masaże można wybrać dwa takie same lub dwa różne z naszej oferty. Warunkiem jest aby dwa masaże miały taki sam czas trwania.

(Wyjątek to masaż Lomi Lomi Nui, który nie jest wykonywany dla par/dwóch osób w jednym gabinecie. Jest wykonywany tylko pojedynczo.)

Na masaże podwójne obowiązuje rabat 5% przez cały tydzień.

 Cena to kwota za jeden masaż plus kwota za drugi masaż minus rabat 5%

03. Drenaż limfatyczny manualny

Drenaż limfatyczny jest jedną z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z obrzękami. Jest całkowicie bezbolesny, delikatny i relaksujący, ma działanie oczyszczające.
Polecany jest szczególnie osobom, u których występują obrzęki, będące wynikiem zastoju krwi i limfy w przestrzeniach międzykomórkowych, likwiduje uczucie „ciężkich nóg”.
(nogi lub ręce)   55 min. - 150 zł  
(całościowy nogi i ręce)  90 min. - 205 zł 
(całościowy nogi i ręce)  120 min. - 260 zł  

05. Masaż ciepłym naturalnym miodem

30 min. - 85 zł
55 min. - 160 zł

04. Masaż dla kobiet w ciąży, prenatalny

Masaż pleców lub nóg. Mający na celu przyniesienie ulgi zmęczonym plecom, zredukowaniu obrzęków i uczuciu ciężkich nóg. Masaż w zależności od wysokości ciąży wykonywany jest w bezpiecznych dla ciężarnej pozycjach (na boku, na siedząco, półleżąco) oraz na czystym nie przetworzonym oleju winogronowym bez dodatków zapachowych.
Masaż dla kobiet w ciąży wykonujemy od 4 mies. do początku 8 mies. ciąży. Oczywiście jeśli nie ma przeciwwskazań od lekarza oraz jest dobre samopoczucie.
30 min. - 80 zł
55 min. - 150 zł

02. Masaż sportowy

Masaż sportowy przeznaczony jest dla osób uprawiających sport na poziomie zarówno zawodowym, amatorskim jak i rekreacyjnym.

Masaż sportowy przyśpiesza regenerację mięśni, ścięgien i więzadeł, zmniejsza napięcie mięśniowe oraz zwiększa zakres ruchu, minimalizując ryzyko doznania kontuzji i zwiększając wydajność sportowca. Właśnie dlatego ten rodzaj masażu polecany jest przede wszystkim sportowcom oraz osobom amatorsko uprawiającym sport.

Wersja 30 min. to masaż częściowy i wystarczy na masaż tylko wybranej partii ciała.

30 min. - 80 zł
55 min. - 150 zł
90 min. - 205 zł
120 min. - 260 zł