Start » Masaże cennik » Terapie manualne twarzy » 02. Facemodeling + kinesiotaping + masaż wewnątrzustny – naturalna wielopłaszczyznowa terapia manualna odmładzania i modelowania twarzy, lifting bez skalpela - (metoda Aneta Hregorowicz-Gorlo - Facemodeling Academy)

02. Facemodeling + kinesiotaping + masaż wewnątrzustny – naturalna wielopłaszczyznowa terapia manualna odmładzania i modelowania twarzy, lifting bez skalpela - (metoda Aneta Hregorowicz-Gorlo - Facemodeling Academy)

Facemodeling który powoduje spektakularne efekty na twarzy.

FACEMODELING to unikalna, w pełni naturalna, holistyczna metoda modelowania i odmładzania twarzy, wykorzystująca niezwykłe właściwości naszego organizmu do regeneracji.

FACEMODELING to wielopłaszczyznowa multiterapia, która pomaga przywrócić młody wygląd twarzy, zapobiec jej biomechanicznemu starzeniu, wpływając również na harmonię całego organizmu. Poprzez uwolnienie blokad i napięć mięśniowych nie tylko w jej obszarze, uzyskujemy poprawę całej bioestetyki i postawy naszego ciała, jak również naszego samopoczucia. Podczas multiterapii zastosowany jest szereg technik: od akupresury, kapilaroterapii, tapingu estetycznego po interplastykę (wewnątrztkankowy masaż twarzy), co pozwala na indywidualne przeprowadzenie terapii odmładzającej, dopasowanej do spersonalizowanych potrzeb naszej twarzy. Dzięki wielopłaszczyznowej i wielotkankowej pracy, już po jednej sesji zabiegowej możemy zaobserwować lokalne odmłodzenie naszych tkanek nawet o kilka lat!

FACEMODELING jest wspaniałą alternatywą dla inwazyjnych zabiegów i skuteczną metodą na zachowanie naturalnego piękna i zdrowia naszej twarzy.

Program FACEMODELING pozwala na:

 • lokalne odmłodzenie i regenerację najgłębiej położonych tkanek i mięśni
 • poprawę estetyki i kształtu naszej twarzy
 • zniwelowanie bruzd, zmarszczek i obwisłości
 • poprawę i korektę owalu twarzy
 • wydłużenie szyi
 • powrót do „kąta młodości”- odbudowa kąta żuchwy
 • korekcję kształtu i symetrii twarzy
 • rozmiękczenie i zniwelowanie istniejących blizn
 • likwidację „wdowiego garbu”
 • zniwelowanie obrzęków i worków pod oczami
 • przywrócenie elastyczności, gładkości i kolorytu skóry

Dzięki FACEMODELINGOWI wspaniałe efekty osiągane są w walce z trądzikiem różowatym oraz z przebarwieniami skóry na twarzy.

*w trakcie konsultacji i diagnozy zostają dobrane odpowiednie techniki dopasowane do kształtu i indywidualnych potrzeb danej twarzy, stąd każda sesja zabiegowa może przebiegać trochę inaczej.

Najlepsze i trwałe efekty uzyskuje się w serii ok. 10 zabiegów.
Zalecana ilość zabiegów: 1 na tydzień. W serii najlepiej nie rzadziej niż raz na 2 tygodnie.

120 min. - 350 zł

Masaże dla zdrowia i urody

Masaże dla ciała i ducha

Zabiegi na ciało

Peelingi